KATEŘINA ♥ PAVEL

737 960 106 ♥ 777 208 807

E-mail

info@zivavodacentrum.cz

Setkání s tvou esencí ~ PRVOTNÍ JISKRA ??

TYPOLOGIE ESENCE DUŠE dle Akášické paměti ☀️ℹ️

Sobota 5.6. 2021 10-17h Centrum setkávání Živá voda, OSTRAVA – PORUBA

Jste-li na cestě sebepoznání a procházíte-li právě obdobím, kdy staré se uzavřelo či uzavírá a nové pro vás ještě stále nepřichází, je tolik důležité si zvědomit, jaký typ esenciální podstaty jste a zažehnout tak nově svou Prvotní Jiskru svého stvoření.

Vaše specializace nebo-li zaměření vaší energetiky z esence duše je klíčové pro sebenaplnění a prožívání svého každodenního života v úplnosti.

Je tu již mnoho nástrojů, které vám dosud mohly být přínosem k pochopení vašeho fungování a prožívání (se) zde na Zemi. Většina těchto nástrojů tu však byla pro aktuální úroveň vědomí lidstva. Vnímáte-li, že jsme duše prožívající se v lidském těle, KLÍČEM k našemu naplněnému životu je právě uvědomění si své jedinečné specializace dle Akášické paměti duše pro nejaktuálnější období přechodu do NOVÝCH ENERGIÍ PLANETY ZEMĚ.

VOLÁNÍ TVÉ DUŠE JE MNOHEM SILNĚJŠÍNEŽ HRY TVÉ MYSLI!!!

Během setkání každému jednotlivci ve skupině bude pojmenováno jeho jedinečné zaměření dle energetiky esence duše a tedy skrze toto sebepoznání může dále směrovat svou jedinečnou cestu duše.

Vede: Edita Santiago za podpory Antonína ValentyByla jsem poutnicí, průvodkyní a budovatelkou mostů. Tento úkol se již naplnil.Jsem editorkou, komunikátorkou, spojovatelkou a propojovatelkou mezi viditelným a neviditelným, mezi jemněhmotným a hrubohmotným, mezi vysokovibračním a nízkovibračním,mezi duší a hmotou

.Max. 9 účastníků ve skupině.
Výměnná hodnota: Kč 1500,-
Záloha Kč 1000,- předem na účet.
Fio  2201908831/2010
Rezervace a bližší info zde:? _ https://jedno-duchost.cz/akce/ _

info@jedno-duchost.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *