KARIN 720 504 415

KATKA 737 960 106

E-mail

info@zivavodacentrum.cz

Srdečně Tě zveme ŽENO, na obohacení se v kruhu ženských esencí v láskyplném a bezpečném prostoru. V ženském kruhu se můžeš rozpomenout na své dary a kvality vycházející z Tvé ženské esence, za podpory průvodkyň a ostatních žen v kruhu. Dovolíš-li si to, můžeš se vymanit z nefunkčních a přežitých vzorců rodových linií, a nalézt tak skrze své vnitřní dary láskyplnost k sobě, ke své energii, svému tělu, ženství a celkově k ŽIVOTU. Otevřením energetických center, která v Tobě spaly se spojíš s tvořivostí, radostí, prosperitou a vnitřní svobodou.

Na co se můžeš těšit:

* Sdílení a podpora v kruhu ŽEN

* ozdravné cvičení pro uvolnění ENERGIE PÁNVE a vrstev pánevního dna

* prvky čchi-kungu, dechové techniky a intuitivní tanec

* rozmanité tvoření, např. s aromaterapií, aj.

* poznávání a rozklíčování ARCHETYPŮ PODVĚDOMÍ (tj. ovládacích mechanismů, které ve svém stinném aspektu jsou příčinou blokád na energetické a fyzické úrovni, tzn. narušují bytostnou rovnováhu. Naučíme se vnímat jejich poselství ve svůj prospěch.

* budeme se věnovat tématu ŽENSKÉ CYKLIČNOSTI

* víceúrovňové meditace a spousta dalšího co si přivlníme do společného prostoru. Pravidelně se budeme setkávat, bude-li to možné, co 21 dní. Volá-li Tě odhalování Tvých potencionalit a nalézání Tvých esenciálních darů neváhej se s námi spojit a zajistit si místečko.

Termín 28. 5. 2021

Kontakt: 737960106 (Kateřina Krištof) nebo 603265214 (Kateřina Mrázková)

Živá voda, Ostrava – Poruba, Dvorní 7 (přízemí)Od 17-20h. V kontaktech je i mapka.

Co si vzít s sebou:Pohodlné oblečení, např. volná sukně, nebo jiný oděv, v kterém se Ti bude příjemně pohybovat.Pitný režim je zajištěn.Můžeš přinést do společného prostoru i něco chutného.

Hodnota: 550,-

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *