KARIN 720 504 415

KATKA 737 960 106

E-mail

info@zivavodacentrum.cz

Událost pořádá Sundara Ostrava-Poruba a Anaona Harmony

☀ Srdečně zveme na víkendový wellness pobyt s čínským zdravotním a harmonizačním cvičením ČCHI-KUNG ☯️ (čikung)️ v nádherném prostředí přírody Beskyd??? se skvělou lektorkou a terapeutkou Kateřinou Krištov Foltovou.

☀ Cvičení je vhodné pro ženy i muže jakéhokoliv věku, začátečníky i mírně pokročilé. Cvičit se bude venku na úžasném místě s výhledem na hory – travnaté ploše u lesa vedle hotelu i uvnitř v krásném sále hotelu.

☀ Na pobyt sebou můžete vzít také partnera nebo děti, kteří se programu nebudou účastnit, ale můžete si společně užít velkou část víkendu.

☀ Vedle čchi-kungu se také můžete těšit na ozdravné dechové techniky, meditace, cvičení na pánevní dno nebo přednášku o tradiční čínské medicíně.

☀ V ceně pobytu je také wellness.

☀ Ve volném čase si můžete užívat krás přírody Beskyd nebo využít něco ze široké nabídky sportovních a jiných aktivit, které nabízí hotel Duo.

☯️ ČCHI-KUNG je jedním z hlavních pilířů Tradiční čínské medicíny využívající různých cvičebních a dechových technik k harmonizaci toku energie Čchi (Qi) v lidském těle. Patří mezi nejpopulárnějších energetická cvičení, jehož stáří se odhaduje až na 3000 let. Název ČCHI-KUNG (také QIGONG) můžeme přeložit jako „práce s životní energií“ či „kultivace životní energie“. Všeobecně je praktikován jako cvičení pro zdraví, zvýšení energie a duševní pohodu, nastolení rovnováhy skrz sjednocení těla, ducha a mysli.

☯️ Cvičení přispívá k harmonizaci pěti základních elementů – dřevo, oheň, země, kov a voda a k nim přináležejícím energetickým drahám (meridiánům) jednotlivých tělesných orgánů. Uvolněním a zprůchodněním meridánů dochází k prokrvení a výživě nejen orgánových systémů, ale také k uvolnění stagnací v šlacho-svalovém a kloubním aparátu. ČCHI-KUNG může tedy být vhodným nástrojem pro předcházení nemocem pohybového aparátu (např. bolesti zad, kloubní blokády). Spousta cviků je volená také tak, aby Vám „namasírovaly“ vaše vnitřní orgány a došlo k jejich výživě, prokrvení a okysličení. Postupně dochází k harmonizaci energie v těle, která se projeví ve zvýšení imunity, hormonální stability, zlepšení lymfatického a cévního systému, posílení činnosti orgánů a trávení. Může také pomoci s odstraněním neplodnosti.

☯️ ČCHI-KUNG využívá různé techniky a formy cvičení, které dodávají energii do našeho těla. Můžete se setkat např. s technikami dechovými, protahovacími, uvolňovacími, auto-masážními či s meditačními úrovněmi. Pohyby a jednotlivé cviky jsou jednoduše a snadno zapamatovatelné, nejsou fyzicky náročné a dají se přizpůsobit různým pohybovým omezením. Toto příjemné a pohodové cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie (i pro děti v případě udrží-li pozornost).
Moc se na Vás těší Katka a Pavel ?

? Kde: Hotel Duo, Horní Bečva, Beskydy

? Kdy: 20.8-22.8.2021 (pátek až neděle)

? Cena:- ubytování v apartmánech Lux + program + polopenze 4390,- Kč
– ubytování v apartmánech Lux + program + plná penze 4890,- Kč- ubytování v apartmánech Retro + program + polopenze 3796,- Kč
– ubytování v apartmánech Retro + program + plná penze 4296,- Kč

☀ Program zahrnuje 4 cvičební lekce a jednu teoretickou přednášku – cvičit se bude v pátek večer, sobotu ráno a večer a v neděli ráno.

☀ Vedle programu pobytu, který je zahrnutý v ceně víkendu můžete také využít dalších skvělých služeb lektorky Katky:
– diagnostiku podle tradiční čínské medicíny (60 min./700,-Kč)
– terapii dle tradiční čínské medicíny (500-700,-Kč)
– masáž lymfatickou (60min./700,-Kč)
Na tyto služby je potřeba se objednat předem na 737 960 106.

☀ Také si můžete dopřát masáž v laskavých rukou maséra Pavla Potočára. Na výběr máte z masáží: olejové čínské, japonské, španělské, Shiatsu, částečné i celkové (60 min/700,-Kč, 90 minut/1000,-Kč).

? Přihlášení na pobyt se můžete na info@sundara.cz.

? Více informací na 723 294 939.Hotel Duo si můžete prohlédnout zde: https://www.hotel-duo.cz/


☯️ ZDRAVOTNÍ PŘÍNOSY ČCHI-KUNGU ☯️
prokrvuje a vyživuje orgány a podporuje jejich činnost
zlepšuje kardiovaskulární systém
stabilizuje hormonální systém
posiluje imunitní systém
prospívá cévnímu oběhu a lymfě
podporuje trávení a metabolismus
zlepšuje dýchání a činnost plic
uvolňuje klouby a zvyšuje jejich pohyblivost
zvyšuje pružnost a ohebnost páteře
posiluje, protahuje a prokrvuje svaly
urychluje regeneraci po úrazech a operacích
pomáhá odstraňovat chronické bolesti zad
buduje fyzickou i vnitřní sílu
zbavuje tělo napětí
zmírňuje stres a vyrovnává emoce
zklidňuje a pročišťuje mysl
posiluje nervy a psychiku
navyšuje životní energii a vitalitu
pomáhá se napojit na svůj vnitřní zdroj
rozvíjí vnitřní klid a harmonii

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *