KATKA 737 960 106

E-mail

info@zivavodacentrum.cz

Rodinné konstelace pohyby duše – Ostrava

Začátek:  01.10.2021 17:00

To ti pomůže…

Rodinné konstelace pohyby duše 2021

1.10.. v 17 hodin, Centrum Živá voda, www.zivavodacentrum.cz, Dvorní 756/7, Ostrava – Poruba

přihlášky a objednávky: mfischerova66@gmail.com, tel.: 724421611, (prosím uveďte, zda máte zájem stavět si vlastní konstelaci)

 

Skupina, která vytváří konstelace následuje své „pohyby duše“, ukazuje skryté příčiny problémů, je vedena „vnitřní pravdou duše“, je hluboká, léčivá, neposuzuje, nekritizuje, přijimá  pravdu, která přichází, pracuje v láskyplné atmosféře…a osvobozuje se.

… a ještě jedna reference:

….Také vám moc děkuji, jelikož když jsem se s vámi setkala a účastnila se postavení,tak po vaši konstelaci se můj problém zázračně vyřešil a to musím říct,že se předtím podstoupila tolik terapií,že jsem myslela že už se to nikdy nespraví ač sama mám určité kurzy výuky za sebou. Ale asi jste kouzelník, děkuji s pozdravem Pavla B. a Zdeněk D

Příspěvek:  Účastníci s vlastní konstelací (vhodné předem objednat! ) 900 Kč, ostatní 600 Kč.

Vlastní konstelace s přednostním právem 1200 Kč.

Dodržujte prosím čas zahájení.

Pokorně bude všemu přihlížet Petr Vlček

                       … to tě osvobodí

Petr Vlček lektor rodinných konstelací, lektor seminářů reflexní terapie, reflexní terapeut, kouč osobního rozvoje, zakladatel Školy osobní transformace vědomí a Školy reflexní terapie. Osobní terapie: Ostrava a Rožnov pod Radhoštěm.

Rodinné a systemické konstelace

Proces rodinných konstelací odhaluje vlivy skrytých sil v našich rodinných systémech a tvoří prostor pro znovunalezení osobní síly, přijetí a prožití našeho života naplno. V případě, že chceme ve svém životě něco změnit, stačí odhodlání se podívat pravdě přímo do očí a být k sobě upřímný.

Tímto způsobem můžete ve svém životě změnit nejen své vztahy k druhým, ale hlavně sami k sobě. Naučíte se dívat na věc jinýma očima a náhle se změní všechno kolem vás, nejen vztahy, ale i práce, peníze, láska, nemoci a další.

Pohyby duše jsou součásti hlubšího vývoje v oblasti konstelací, kde mohou být nejhlubší impulzy naší duše vyjádřeny beze slov. V energetickém poli konstelací odkrývá naše duše svou hloubku.

 Konstelace jsou hodně o emocích a často hodně silných, vidíme a prožíváme tam pláč, hněv, smích, cokoliv, ale to vše je právě to, na co čekáme. Hledáme to potlačené a při určitých vyřčených větách dojde k uvolnění – k odblokování. Konstelace působí nejen na toho, kdo si konstelace staví, ale také na zástupce. Navíc žádná role není náhodná, každý je svým způsobem postaven do své vlastní role. To vše působí také i na diváky, kteří se jen dívají. Protože nejde dost přesně popsat, co se v konstelacích děje, je dobré se na ně přijít alespoň podívat- člověk dokud to neuvidí, neuvěří J).

 Při konstelacích můžete mít zvláštní pocity, jako po různém odblokování. Není vhodné první dny konstelace rozebírat a analyzovat, vhodnější je na ně nemyslet vůbec. Konstelace působí na jiných neenergetických úrovních a v pravý čas se projeví. Jedna z věcí, které vám konstelace změní je změna vašeho vnitřního postoje k dané věci a to vás úžasně osvobodí. Vaše vztahy např. s rodinou se časem změní, ač nikdo z nich na konstelacích nebyl. Je tomu třeba jen dát volný průběh. Samozřejmě, že u každého to může mít jiný průběh, někomu to může trvat déle, na jiného to působí ihned. Je to hodně individuální.

 Vřele doporučuji: Prostě to vyzkoušejte!

 S láskou a úctou   Petr Vlček

Kontakt: Petr Vlček , tel.: 777077865, e-mail: platan.vlcek@seznam.cz 

www.centrum-harmonie.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *