KARIN 720 504 415

KATKA 737 960 106

E-mail

info@zivavodacentrum.cz

Ubytováni budeme v roubené chatě Útulna v Malenovicích, v malebném prostředí Beskyd s nádhernou přírodou. V blízkosti se nachází vodopád, horské jezírko, začátek výstupu na Lysou Horu, Okruh s vyhlídkou z Medvědí skály a další. Fotogalerie je na konci příspěvku.

V ceně pobytu je zahrnuto ranní a odpolední cvičení (ČCHI-KUNG a jiná ozdravná cvičení), meditace, přípravné cvičení pro otužování, sdílení v mužsko-ženském kruhu (nebo žensko-mužském, jak chceteJ), výkladové karty, intuitivní tanec.  Všechny části programu jsou ryze dobrovolné, v plynutí, lehkosti a radosti. Pobyt je vhodný i pro začátečníky v čchi-kungu.

Hlavním tématem pobytu bude Voda. V širokém záběru od působení na lidský organismus, souvislost elementu vody s orgány ledvin a močového měchýře a přípravou na zimní období dle tradiční čínské medicíny, až po proudění energií v těle.

V případě příznivého počasí a vašeho zájmu, možnost skupinového otužování u blízkého Satinského vodopádu, výletů na Medvědí skálu, Lysou horu nebo horskému jezírku Chladná voda aj.

Cvičením Čchi-kung Vás provede Kateřina Krištof Foltová (diagnostik a terapeut Tradiční čínské medicíny, čchi-kungu se věnuje od r. 2007)

Každý den možnost masáží (Španělské, Japonské, Čínské, intuitivní) – z nabídky maséra Pavla Potočára (700 Kč/hod.)

Možnost celostní diagnostiky zdravotního stavu i aplikace Tradiční čínské medicíny. Poskytuje Kateřina Krištof. (700 Kč/hod.)

Další možnosti vyžití v nedalekém Hotelu Petr Bezruč: Vnitřní bazén se slanou vodou, Sauna, Vířivka

Hodnota pobytu s programem:              

1.900 Kč (v případě zájmu je možné zajistit polopenzi za 500 Kč, ale možno i plnou penzi nebo bezlepkovou stravu. Pokud budete chtít polopenzi, plnou penzi, či bezlepkovou stravu zajistit, je nutno hlásit předem již při přihlašování na náš e-mail info@zivavodacentrum.cz)

Záloha:

Pro závaznou objednávku je nutno složit zálohu 1000 Kč, nejpozději do 20. Září 2021. Záloha je nevratná. Informace k platbě dostanete po přihlášení na info@zivavodacentrum.cz

Kapacita pobytu:             22 osob

Ubytování ve 4 sdílených pokojích 4, 5, 7 a 8 osob, každý pokoj má své sociální zařízení (sprcha, WC), plně vybavená kuchyně pro 24 osob, velká společenská místnost, kde v případě nepříznivého počasí bude probíhat cvičení.

V případě zájmu nás kontaktujte:

info@zivavodacentrum.cz, nebo na tel: 777208807 (Pavel Potočár), 737960106 (Kateřina Krištof)

Velmi se těšíme na toto společné plynutí, ve spolupráci

Katka a Pavel

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *