KARIN 720 504 415

KATKA 737 960 106

E-mail

info@zivavodacentrum.cz

22. – 24 11. jsme pořádali Víkendový pobyt v roubence v Malenovicích, v krásném prostředí Beskyd.  Počasí nám přálo a tak byl prostor i na výlet a ponor do Satin.

Po příjezdu a vybalení jsme se sešli na večerním Čchi-kungu, vyráběli jsme si kraniosakrální pomůcky se kterými jsme i meditovali.

Ráno jsme se rozcvičili venku. Dopoledne se mohli ti, kteří měli zájem, objednat na masáže u mne a diagnostiku zdravotního stavu a u Katky. Poté jsme se někteří vydali na oběd do restaurace Chata pod Lysou, zvanou též U medvěda. J  A po obědě jsme se vydali nádhernou podzimní přírodou na Medvědí skálu, z které je úžasný výhled do údolí na Ostravici. Po cestě k hospůdce U Veličky je ještě další výhled z louky na Lysou horu. U Veličky jsme si pochutnali na místní pálence Ondráš.

Večer jsme si zacvičili Čchi-kung a pak jsme se učili správnému dechu dle starých taoistických a jogínských technik a povídání jsme zakončili praktickou částí s meditací.

Ráno jsme si zopakovali venkovní rozcvičku. Do 12 hodin jsme se museli vystěhovat a poté jsme vyrazili k Satinským vodopádům. Další nádherné místo. A protože když uvidím chladnou vodu, musím do ní skočit J, tak jsem si udělal ponor. Nikomu jinému se kupodivu nechtělo.

Na závěrečný oběd jsme po cestě stavili U hastrmana na rybí speciality.

Velmi jsme si ten víkend užili.  Sešla se tam skvělá partička nádherných lidí. Děkuji všem zúčastněným za vytvoření atmosféry plné radosti, pohody sdílení a pohybu.

Chystáme i další pobyty v létě v oblasti České Kanady. Možná i nějaký pobyt na jaře. Rádi vás tam všechny uvítáme a srdečně zveme i další zájemce.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *