KATKA 737 960 106

E-mail

info@zivavodacentrum.cz

Dvoudenní víkendový kurz HLOUBKOVÁ MASÁŽ POPRSÍ 15. – 16. 1. 2022

Kurz je určen pro maséry, fyzioterapeuty a kosmetičky. Rozsah kurzu 12 hodin.

Benefity této masáže: MASÁŽ POPRSÍ Využívá španělské techniky pana Enriké Kastells Garcia. 60 – 90 minut (dle individuality klienta) Masáž vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže (např. pro sportovce zatěžující horní polovinu těla – paže, ramenní klouby), neboť důkladně ošetřuje, krom prsní žlazy(u žen) oblast šíje, ramen, paží, hrudníku, žeber. Zlepšuje prokrvení a tok lymfy a tím pomáhá regenerovat prsní tkáň a udržovat její pevnost. Doporučuje se i maminkám v období kojení. Může zabránit nepříjemnému zánětu prsní žlázy. Taktéž se doporučuje během těhotenství, krom prvního trimestru, jako příprava prsní žlázy na následující kojení. Pomáhá rozpouštět emoční blokády v úrovni hrudníku, tj. v úrovni srdeční čakry.

Účastník obdrží certifikát o absolvování. Kurzem Vás provedou Kateřina Krištof Foltová, DiS. (14 let praxe v rehabilitaci, diagnostik a praktik TČM), a Petra Bojdová (profi masérka).

Místo konání: Centrum setkávání Živá voda, Dvorní 7, Ostrava Poruba.

Kdy: víkend 15. – 16. 1. 2022 10-17h v sobotu i v neděli.

Cena: 2900,- při platbě do konce prosince. Platba v lednu 3500,-.

Přihlášky posílejte na: info@zivavodacentrum.cz (vyjadřete zájem o tento kurz, v brzké době obdržíte info ke kurzu). Těší se na Vás ?Kateřina a Petra ?

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *