KATKA 737 960 106

E-mail

info@zivavodacentrum.cz

Reflexní terapie I. – Ostrava

Lektor kurzu: Petr Vlček

Programová náplň kurzu :  

Kurz je pro všechny, kteří se chtějí naučit základům reflexní terapie, ale je zároveň i koncipován tak, že každý student může po jejím absolvování, prakticky ihned, tuto metodu aplikovat v praxi.

Zaměření kurzu :  

Intenzivní kurz je zaměřen na diagnostiku zdravotního stavu člověka a na následnou terapii. Absolventi kurzu mohou získat teoretické vědomosti a hlavně praktické dovednosti, které jim umožní naučit se jednoduché postupy, jak pomoci sobě a svým blízkým a dětem při běžných zdravotních potížích, jako například bolesti břicha, viróza, bolesti zad, hlavy, alergie, diabetes, hypertenze a další. Po skončení kurzu, je možno tuto metodu ihned z úspěchem používat v praxi.:-)

Lektor Školy reflexní terapie :

Petr Vlček je žákem Julia Patakyho, reflexní terapií se zabývá od roku 1994. Několik let pořádá pravidelnou Školu reflexní terapie a od roku 2005 také kurzy Reflexní terapie duše. Kromě lektorské činnosti v oblasti základních kurzů se specializuje na využití reflexní terapie u pohybového systému člověka, kde využívá vlastní postupy. Je autorem doposud jedinečného systému Reflexní terapie duše. Svou práci zaměřuje také na mentální oblasti, založil také Školu osobní transformace vědomí.

Max. počet účastníků :

16 účastníků

Co s sebou na Školu reflexní terapie :

Psací potřeby, přezůvky, pohodlné oblečení na masírování, svačinu, oběd (pitný režim bude zajištěn) a dobrou náladu a chuť se něčemu novému přiučit 🙂

Certifikát :

Účastníci po ukončení kurzu obdrží certifikát o absolvování kurzu.

Pokračování studia…?

Účastníci základního kurzu, budou moci pokračovat ve studiu problematiky i v navazujících kurzech: RT pohybový aparát, RT duše, RT lymfatický systém.

Poznámka :

Učební program je sestaven tak, že studenti pracují pomocí efektivní stimulace mozku,tzn. že se při výuce využívají obě mozkové hemisféry pro zapamatování si učební látky.

Organizační informace:

Sobota 9:00 – 18:00, neděle 9:00 – 17:00, Živá Voda, Dvorní 756/7, Ostrava-Poruba, www.zivavodacentrum.cz

Cena: 3 200 Kč

Rezervace: https://www.centrum-harmonie.cz/service-page/reflexn%C3%AD-terapie-i-z%C3%A1kladn%C3%AD-kurz-1?referral=service_list_widget

Storno podmínky

Pro zrušení nebo změnu rezervace nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 777 077 865 nebo emailem na info@centrum-harmonie.cz. Děkujeme.


Kontaktní údaje

777 077 865

info@centrum-harmonie.cz

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *