KARIN 720 504 415

KATKA 737 960 106

E-mail

info@zivavodacentrum.cz

OMLAZOVACÍ MASÁŽ OBLIČEJE

KURZ PRO ŽENY, KTERÉ CHTĚJÍ VYPADAT DOBŘE
A JSOU OCHOTNY PRO SEBE NĚCO UDĚLAT

Naučte se udržet svůj obličej mladý, bez vrásek, případně již vrásčitý viditelně vylepšit. Bez jakýchkoliv výdajů či bolestí.   

Pokud se chcete zbavit vrásek, máte dnes v podstatě dvě možnosti.

Buď navštívíte specializované středisko, kde Vám nabídnou několikero možností. Všechny jsou ale pro pleť invazivní (buď se řeže, brousí nebo
píchá …) a musí se časem opakovat.

Anebo využijete druhou možnost, kratičkou masáž svými vlastními prsty. Tady sice nebude efekt tak rychlý, ale zato bude trvalý, bez zničení kůže.

A tak, než se vydáte na operaci, přemýšlejte! Operativní zákrok se zdá jako rychlé řešení, ale stojí to za tu jizvu, rizika a rekonvalescenci? Proč hned razantní řešení, když se nabízí i jiné? A když budete trpělivá, dáte kůži zase pěkný vzhled i bez narkózy a rizika. Jak to udělat?

Každý den si věnovat trochu času na cílenou masáž!

Kratičká omlazovací masážkterou se za pomoci tohoto kurzu naučíte, zvyšuje pružnost kůže, zpomaluje tvorbu vrásek, odstraňuje drobné vrásky, odstraňuje svalové napětí v obličeji, brání stárnutí pleti, příznivě působí na psychiku, odplavuje kyselinu mléčnou, která způsobuje únavu, zlepšuje prokrvení svalů v obličeji a na krku, a tím přispívá k detoxikaci obličeje.

Nemalým bonusem je to, že ušetříte za spoustu drahých kosmetických prostředků, a že se budete denně chvilku věnovat samy sobě. Masírovat můžete, kdy Vás to zrovna napadne. Já masáž provádím většinou v koupelně při a po roztírání krému. Krém musí být rychle se vsakující, jinak je lépe masáž udělat před natřením krémem, protože při masáži musíme posunovat kůži oproti podkoží, a tak to nesmí klouzat.Ale když nestíhám, tak klidně využiji nějaký vhodný čas, třeba u zajímavého videa. 

Nemasírujte se při:

  • veškerých akutních nemocech
  • veškerých zánětlivých nemocech
  • nádorových nemocech
  • hnisavých kožních onemocnění obličeje.

 Ale například na akné je masáž výborným podpůrným prostředkem, a ve spojení s hloubkovou hygienou kůže jsou vynikající výsledky.  

Cena kursu: 1880,-

Kurzovné musí být zaplaceno předem, instrukce pro platbu budou zaslány po přihlášení.

Přihlásit se můžete na telefonu 777 208 807 nebo vyplnte přihlašovací formulář:

    Doporučené články

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *