KARIN 720 504 415

KATKA 737 960 106

E-mail

info@zivavodacentrum.cz

Srdečně jste zváni na víkend plný výuky channelingu. Naučíte se vědomě přistupovat k emocím, egu a tělu.

Projdeme tréninkem napojení na srdce a začneme s rozvojem intuice. Víkendová výuka je  zkrácenou verzí letního pětidenního výcviku.

Toto setkání je vhodné pro úplné začátečníky.

Také si osvojíte si pevné základy channelingu. Zjistíte, zda je channeling pro vás cesta, ve které chcete dále pokračovat.

Co vás na kurzu čeká?

 – základy channelingu

 – bezpečnostní pravidla channelingu

 – meditace SRDCE

 – druhy channelingu

 – channeling se Strážcem třetího oka

 – praktická cvičení

Naučíte se do hloubky vnímat hlas srdce a dostanete k tomu všechny potřebné nástroje. Srdce je výchozím bodem pro channeling a pro vnímání intuice. Zjistíte, že vnímání hlasu srdce hravě využijete v běžném životě.

Základy channelingu

Co to je channeling? Jak channeling probíhá? Jaká energetická centra jsou aktivní? Proč je srdce výchozím bodem pro channelera? Průběh channelingu v rámci fyzického těla?

Bezpečnostní pravidla channelingu

Úskalí a výhody channelingové praxe. Jaká pravidla dodržujeme, aby byl channeling bezpečný? Proč v rámci channelingu nikam nespěcháme a netlačíme na pilu? Proč je důležité vstupovat do jemnohmotného světa postupně a s rozvahou?

Meditace SRDCE

Přináší větší míru vědomí do života. Probouzí smysly pro vnímání jemnohmotného světa. Proč je součástí výcviku vědomý přístup k mysli, emocím a egu? Jak se to naučit? Jak to využít v běžném životě? Kompletní vysvětlení meditace SRDCE.

Druhy Channelingu

Jaké existují způsoby channelingu? Proč se channeling projevuje u každého individuálně? Jaký způsob channelingu je pro mě vhodný?

Channeling se Strážcem třetího oka

Strážce jako průvodce na cestě do jemnohmotného světa. Získáte odpovědi na vaše otázky z oblasti channelingu, vědomé práce s myslí a také témat, která vás zajímají a aktuálně v životě řešíte.

Praktická cvičení

– meditace srdce

– procítění těla

– koncentrace mysli

– vědomé prožívání emocí

Registrujte se tady:

https://skolachannelingu.cz/vikendova-vyuka/

Kurz je docházkový, ubytování a stravu si účastníci zajišťují sami.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *