KATKA 737 960 106

E-mail

info@zivavodacentrum.cz

Zveme Vás na bioenergetickou masáž

Jde u nás o novou, neznámou metodu ošetření těla, která vychází z léčebných metod tradiční čínské medicíny. Dovezli ji k nám a mě naučili čínští terapeuti, kteří mají praxi léčení a masáží v čínské medicíně dlouholeté zkušenosti a předávají tuto metodu po celém světě.

Masáž je velkou pomocí pro maséry, ale je vhodná a možná i pro domácí ošetření. Není těžké se ji naučit. V jednoduché podobě ji lze vzájemně provádět i doma, je tak vhodná i pro laiky. Pro maséry a terapeuty, kteří pečují o lidské zdraví je velkou pomocí.

Pozitivní účinky masáže:

  • Posunuje účinky masáže do hloubky a urychluje léčbu 
  • Bioenergetická masáž svými účinky shrnuje možnosti klasické sportovní masáže, lymfatické masáže, akupunkturní meridiánové masáže, baňkování i reflexní terapie
  • Uvolňuje svaly do hloubky
  •  Zprůchodňuje akupunkturní dráhy, uvolňuje lymfu, zlepšuje detoxikaci a krevní oběh.
  • Uvolňuje toxiny z nervové soustavy, uvolňuje blokády v energetických drahách, které bývají jednou z příčin akutních i chronických bolestí.  Zlepšuje metabolismus.

Masáž se provádí v rukavicích, které přenášejí do těla klienta bioenergetické impulsy. Masáž je příjemná a bezbolestná.

Je to tak jiný a nepoznaný pocit, než který zažíváme u jiných druhů masáží,proto doporučujisi masážvyzkoušetna vlastní kůži. V ČR tuto metodu zatím provádí cca 8 masérů, není zatím u nás rozšířena.

I z tohoto důvodu stojí za to ji poznat.

V rámci dne s bioenergetickou masáží poskytnu půlhodinovou masáž zad, krční, hrudní, bederní páteře. Během masírování se dozvíte více informací.

Mezi základní kontraindikace patří kovové implantáty, kardiostimulátor, infekční onemocnění, otevřené rány nebo čerstvé jizvy, menstruace, těhotenství, epilepsie.

Masáž se provádí na kůži, bez oblečení.

Program:

  • Masáže budou probíhat v centru Živá voda dne 27.10.2022, od 16.00hod do 20.00hod.
  • Masáže budou v délce 1/2hod. /1osoba, celkem tedy 8zájemců po půlhodině. Čas je nutno objednat u pořadatele (tel. kontakt: pí. Bayerová, tel.: 720 504 415).
  • Cena za masáž v délce trvání 1/2hod. – 300Kč(běžná cena hodinové masáže je 800Kč)
  • Od 20.00hod. do 21.00hod. bude prostor pro dotazy, konzultace, besedu o bioenergetické masáži a jejích účincích – cena 50Kč/1osoba (poplatek 50 Kč se nevztahuje na osoby, které mají zaplacenu masáž).

Registrace předem na masáže je nutná! U pořadatele pí. Bayerové na tel.: 720 504 415

O mě:

Jsem terapeut tradiční čínské medicíny, masérka s 25 letou praxí, včetně mnohaleté praxe v ordinacích lékařů. Dělám i jiné druhy terapií, včetně individuálních rodinných konstelací, Bachových esencí, poradenství zdravé výživy, která narovnává zdravotní potíže. Můžete se s důvěrou vložit do mých rukou.

Ivona Barnetova

Tel.: 739377155, Olomouc

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *