KATKA 737 960 106

E-mail

info@zivavodacentrum.cz

PRVOTNÍ JISKRA

Setkání pro tvou jasnost, radost a lehkost

OSTRAVA Sobota 14.1. 2023

JELIKOŽ PO CELÝ MĚSÍC LEDEN BUDE NAŠE WEBOVÁ STRÁNKA V ÚPLNÉ PŘESTAVBĚ, NA TOTO SETKÁNÍ V OSTRAVĚ SE PROSÍM PŘIHLAŠUJTE PŘES ZPRÁVU NA MESSENGERU NEBO MOBIL +420731390037.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ VŠECH PROMĚN, KTERÉ SE AKTUÁLNĚ DĚJÍ U MNOHÝCH 🙏🙏🙏
Těšíme se na setkání s vámi v Ostravě 🙏🙏🙏

Cena: 2222,-

Dlouhodobě se vám nedaří s něčím důležitým pohnout?

Dlouhodobě se nemůžete posunout z mrtvého bodu do lehkosti, kde se vše děje v souladu s vámi a pro vás?

Jste dlouhodobě ve stagnaci, v bludném kruhu?

Ať se již jedná o tvůrčí aktivitu, o partnerský vztah nebo o nějakou spolupráci, která nefunguje?

Cítíte se stále v bludném kruhu, v podivném labyrintu a jste již delší dobu v bodě NEVÍM?

Přijďte se podívat ve skupinovém setkání na všechny vrstvy, které mohou zastíňovat vaše plynutí, vaše proudění, vaši tvůrčí aktivitu, a tím i proud hojnosti a materiální bezpečí.

AKÁŠICKÉ ŽIVÉ VHLEDY mohou být DOTYKEM na taková vlákna našeho vnímání a prožívání, který skrze pojmenování, zvědomění a následné nové nasměrování rozpohybuje vše ve vás do dalšího kroku, který pro vás již může být lehkostí.

PRINCIPY VESMÍRU, PRINCIPY STVOŘENÍ zaručeně propojí všechny ty, kteří utvoří jistou mozaiku a výživné obohacení pro každého účastníka v našem bezpečném prostoru pro sdílení.

KAŽDÝ JSME TU DAREM PRO SEBE A TÍM I MŮŽEME BÝT DAREM PRO OSTATNÍ.

SRDEČNĚ VÁS ZVU DO SVĚTA MÉHO DARU.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Zpětné vazby, které dostávám od účastníků setkání i po mnoha letech jsou pro mě tím největším nevyčíslitelným darem:

Zdravím Editko, je to již dlouho – rok 2015, kdy jsem dceři zaplatila Váš kurzík na čtení z Akáši. Dodnes říkám, že to byly nejlépe investované peníze . Ale mám prosbu, tabulka jí již dosloužila, nejde už ani kvalitně okopírovat, požádám o zaslání její verze k vytištění. Předem děkuji a mějte se krásně

– JáJa-

Ahoj Editko, potkaly jsme se „jen jednou“, na semináři v Žilině, ale od toho setkání se mi vše v životě rozpohybovalo raketovou rychlostí Nedávno jsem objevila zápisky Tvého channelingu ke mně, tak jsem slzela, kolik pravdy jsem v tom za ta léta našla. Ze srdce Ti děkuji A dnes, když jsem zahlédla Tvou fotku a Tvé kudrlinky (s těmi mými se teď učím žít, už je nepopírám a miluju je), tak jsi mě pohladila na dálku. Přeji nádherné plynutí Tobě a Tvým blízkým a objímám

– Mirka –

Velmi oceňuji tebe a tvoji dlouholetou práci na sebelásce sama sobě. Děkuji za tvoje hodnoty a vnímám velký vděk za tvoji duši na Zemi.

– František –

Aj tak vzdy ked si spomeniem na teba si pre mna ta, ku ktorej citim hlboku vdacnost, ta ktora ma vyviedla z mojho odpojenia a nevedomia. Ludia musia dnes vela krat absolvovat vela kurzov aj tak stale nic nepochopia, idu za senzaciou.

– Ľubomíra –

JELIKOŽ PO CELÝ MĚSÍC LEDEN BUDE NAŠE WEBOVÁ STRÁNKA V ÚPLNÉ PŘESTAVBĚ, NA TOTO SETKÁNÍ V ŽAMBERKU SE PROSÍM PŘIHLAŠUJTE PŘES ZPRÁVU NA MESSENGERU NEBO MOBIL +420731390037.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ VŠECH PROMĚN, KTERÉ SE AKTUÁLNĚ DĚJÍ U MNOHÝCH 🙏🙏🙏
Těšíme se na setkání s vámi v Ostravě 🙏🙏🙏

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *