KATKA 737 960 106

E-mail

info@zivavodacentrum.cz

Cesta za ženskými archetypy

Probuď, co v tobě roky dřímá

Volám tě má milovaná

Jsem tvá vnitřní žena a chci ti ukázat všechny své podoby. V tomto magickém čase spolu projdeme pět základních archetypů ženy a budeme pracovat s naší cykličností. Přijď a oběv svou vnitřní sílu, uctí své ženství a přiveď své části k celistvosti.

Navždy tvá milující Vnitřní Žena.

Na co se můžeš těšit?

Cesta za ženskými archetypy se skládá ze šesti jednodenních setkání. Budeme se scházet skoro celý rok. Celý cyklus je inspirován Školou ženských rituálů Barbory Zemanové. Jedná se o prožitkový a  sebepoznávací koncept, který bude plný sdílení,  tance, meditací, léčení a rituálů.

Během prvních pěti setkání společně prozkoumáme

Šesté setkání bude integrační

Termíny setkání Ostrava:

1. setkání – 1. dubna 2023 – Archetyp Panny – rituál Menarche, práce s tématem „hodné holky“, kontakt s naší esenci panny, která hlídá naši nespoutanost a hravost.

2. setkání – 6. května 2023 – Archetyp Milenky – rituál Uctění těla, práce se zdravou sexualitou v nás, našimi hranicemi a umění říkat NE. Kundalini meditace a její probouzení.

3. setkání – 17. června 2023 – Archetyp Matky – rituál Uctění ženské rodové linie, prozkoumáme náš vztah k přijímání a dávání, zda je v rovnováze a plynutí. Součástí bude i léčení našeho vztahu s matkou.

4. setkání – 9. září 2023 – Archetyp Královny – rituál Korunovace Královny, objevovávní svých darů, vidění a přijetí své síly a velikosti. Jak pracovat se závistí a konkurencí mezi ženami.

5. setkání – 7. října 2023 – Archetyp Vědmy – rituál Temné Bohyně, práce se stínovými aspekty v nás, s předky a zdravé ukončování vztahů i věcí.

6. setkání – 4. listopadu 2023 – Integrační setkání – rituál Propojení archetypů v nás, integrace všech archetypů. Ohlédnutí se za celým cyklem, co nám přinesl a jak mohu vše integrovat ve svém životě.

Informace k cyklu setkání

Čas : 9 – 20 hod
Jídlo
 : Během dne je zajištěno lehké občerstvení, káva, voda, čaj
Na oběd si zajdeme do restaurace nebo si jídlo necháme dovézt
Cena: jednoho setkání placená jednotlivě:  2 500 – 3 500 Kč * (celkem 15 000 – 18 000 Kč*)
Cena: 
při platbě celého cyklu najednou : 12 000 – 15 000 Kč * (ušetříte 3000 Kč)

* Cena za seminář je otevřená. Můžete zaplatit částku v daném rozmezí.

Proč?
Každá žena je v současné době v jiné životní situaci, každá z nás prožívá život jinak a má jiné možnosti. Pro některou je cena cyklu příliš vysoká, pro některou nepochopitelně nízká. Některé ženy si mohou dovolit zaplatit víc a podpořit tak jiné klientky, které to štěstí v současné době nemají. Ráda bych díky otevřené ceně vytvořila rezervu pro možnost snížení ceny klientkám, které jsou v situaci, kdy nemohou dát za seminář vyšší částku ( samoživitelky, klientky v invalidním důchodu, studentky, atd.).

Touto cestou Vás provede:

Terapeut Celostního Zdraví
Mgr. Kateřina Štíchová


Kontakt a přihášení zde:

+420 739 499 317
kapkystesti@gmail.com

Nebo přes formulář na www.kapkystesti.cz (cesta za ženskými archetypy)

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *