KATKA 737 960 106

E-mail

info@zivavodacentrum.cz

Napářkový rituál v kruhu žen

Co je to napářka?

Prastará metoda, která pomáhá ženám po celém světě uzdravit svoje lůno a napojit se tak na jeho dary. Napařování yoni má mnoho výhod. Funguje jako přirozená a jednoduchá metoda čištění a detoxikace dělohy a pochvy. Napařování Yoni může také pomoci udržet reprodukční zdraví, zvýšit plodnost a vyrovnat hormony, což může pomoci regulovat menstruaci a zmírnit nepříjemné příznaky menstruace, jako jsou křeče, bolesti hlavy a vaginální nepohodlí. Napářka prohřívá celou pánevní oblast a přes porézní sliznici se léčivé účinky bylin dostávají do krevního řečiště. Napařování pomáhá ženám zvědomit si tuto část sebe samé a díky tomu může dojít k přijetí a uvolnění. Je vhodná pro všechny ženy. I pro ty, které o napářce slyšely, ale neví jak s ní začít. Tak i pro ženy, které třeba napařují pravidelně, ale chtěly by zažít jiný rozměr napářky a to ve velmi silné ženské energii v kruhu.

Co na rituálu zažiješ

– dozvíš se jaké výhody pro tebe napářka může mít

– povím ti, jak ji aplikovat, co je k tomu potřeba a jaké bylinné směsi využívat

– vyzkoušíš si její blahodárné účinky přímo na místě

– nastavíš si záměr pro svou chtěnou změnu v životě a dovolíš si vidět, co ti v její realizaci brání

– společně rozpustíme bloky, které tě brzdí na tvé cestě

– zažiješ meditaci, při které propojíš srdce se svou dělohou

– zrelaxuješ se a načerpáš sílu ženské energie

– můžeš zasdílet zkušenosti a navázat přátelství s podobně laděnými ženami

Kontraindikace

– menstruace

– těhotenství

– akutní zánět a pooperační stav

Datum 13.5.2023 od 15:00 do 18:00

Sebou si vem deku a pro svůj komfort si můžeš vzít i sukni.

Počet účastnic je omezen na max. 6 osob

Cena 600kč

Délka 3 hodiny

Kontakt a NUTNÁ rezervace na tel: 608892332 Nikol Mandíková

Rituálem Vás provede Nikol Mandíková a Simona Kičmerová

V tento den se koná ještě kurz o CESTĚ KE SVÝM VLASTNÍM ZDROJŮM, pokud byste se chtěli zúčastnit obou akcí, připravily  jsme pro vás zvýhodněné vstupné 1100 kč.

Něco o nás

Mé jméno je Nikol Mandíková a jsem terapeutka v oblasti lůna a ženského zdraví. Studuji Tradiční čínskou medicínu a holistickou školu, která pochází ze západu. Jsem masérka, zabývám se funkčním dechovým vzorcem a ženskou bylinnou napářkou. Všechny tyto prvky se snažím propojovat dohromady, abych tak lépe mohla ženám pomoct. K ženám přistupuji individuálně, protože žádné tělo tady není dvakrát. Co pomůže jedné ženě, nemusí pomoct druhé. Proto mě baví hledat různé spojitosti a příčiny, proč se v těle děje to či ono. Miluji tělo a jeho řeč, kterou k nám promlouvá. Buduji komunitu žen, které jsou stejně naladěné a už nechtějí být neustále nemocné a chtějí mít své zdraví pevně v rukou.

Mé jméno je Simča Kičmerová. Věnuji se práci s podvědomím, harmonizaci emočních problémů, osobním rozvojem a také hlasovou terapeutikou. Pomáhám objevovat a rozvíjet potenciál a talent. Mým záměrem je pomáhat lidem zkvalitňovat své životy, psychiku i zdraví. Nacházet své vlastní zdroje pro seberegeneraci a rozvoj svých dispozic a nalézání řešení na své problémy a rozvíjet potenciál každého z nás. Skrze vlastní osobní zkušenost a svůj příběh, který v mnohých obdobích mého života nebyl vůbec jednoduchý se tak snažím podělit o své zkušenosti, které mě samotné pomohly a které změnily a mění můj život. A být tady pro každého, kdo opravdu a ze srdce touží po nějaké změně ve svém životě. Veškeré změny uvnitř nás se manifestují i ve vnější realitě. Vše se navzájem ovlivňuje. Pokud přenastavíme své podvědomí na zdraví, štěstí či úspěch, toto nastavení se dříve či později začne odrážet i ve vnějším světě.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *