KATKA 737 960 106

E-mail

info@zivavodacentrum.cz

Srdečně vás zvu na hluboký ponor do naší duše i těla, kde se budeme mít možnost setkat se svými životními tématy, se zaměřením na sebelásku a vztahy.
Každý vztah začíná u vztahu k sobě sama, a rozšiřuje se dále na partnery, děti a rodinné příslušníky, kolegy a celou společnost.
Pakliže jsme v dětství nedostali dostatek bezpodmínečné lásky, máme pak často energetický deficit a neumíme zdravě uchopit své hranice a komunikaci směrem ke svému okolí.
Co je ve vztazích primárně důležité, jak aktivně podporovat lásku k sobě a jakým způsobem komunikovat tak, abychom vytvářeli harmonické vztahy namísto konfliktů a nedorozumění.
Zažijeme si hlubší práci s tělem, podíváme se na svoje primární zranění a vnitřní nastavení a pustíme se do přijímání svých emocí, které jsme se během života naučili dokonale vytěsňovat.
Ukážeme si, jak pracovat se svým vnitřním dítětem a odnesete si domů některé užitečné nástroje pro práci se svým podvědomím.
Vycházím z praxe neduální terapie, která v sobě zahrnuje přístupy jako jsou Gestalt, dialog vnitřních hlasů, šamanské techniky, práce s tělem, energetické dýchání, vedené meditace, konstelační techniky a muzikoterapii.
Seminář je vhodný pro ženy i muže, kteří nemají diagnostikovány chronické zdravotní potíže a nejsou závislí na psychofarmakách.
S sebou si prosím vezměte karimatku a dečku na přikrytí, volné a pohodlné oblečení.

Cena celodenního workshopu: 3000 Kč.
Cena v sobě zahrnuje práci lektora, moje náklady spojené s cestou, váš oběd a nájemné za prostor.

Zálohu 500 Kč posílejte prosím na účet:
2801619961/2010

Do zprávy pro příjemce napište prosím Ostrava.

Své přihlášky pište na email:
tara.svobodova.akce@gmail.com

Těším se na společné setkání v kruhu v centru Živá voda v Ostravě-Porubě.

www.zivavodacentrum.cz

www.tarasvobodova.com

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *